Motorowodne Mistrzostwa Europy - Myślibórz 2015

#MotorowodneMistrzostwa

W dniach 13 - 14 czerwca 2015 roku w Myśliborzu, przy słonecznej, choć wiecznej pogodzie, odbyły się Motorowodne Mistrzostwa Europy klasy O-175 i O-500. Każdy, kto tego dnia przyjechał do Myśliborza, od razu usłyszał charakterystyczny dla sportów motorowych warkot, który roznosił się po całym jeziorze. Być może w Myśliborzu odrodzi się zamiłowanie do sportów wodnych ? Kto wie.

Mini fotorelacja 
 


 

 

Motorowodnym Mistrzem Europy w klasie O-175 został Henryk Synoracki. Wicemistrzem Europy został Amerykanin Todd Anderson, zaś brązowy medal otrzymał Włoch Attila Hencz.

Z kolei Mistrzostwa Europy klasy O-500 wygrał Słowak Marian Jung. Srebrny medal zdobył Austriak Attila Havas, zaś brąz powędrował do Włocha Roberta Hencz. Na czwartym miejscu znalazł się Polak Marcin Zieliński.

4 komentarze:

  1. Zdjęć nie ma. Podobnie miałam kiedyś na swoim blogu na blogspot.com Ciekawe czemu tak jest?

    OdpowiedzUsuń
  2. A to nie były przypadkiem MOTOROWODNE Mistrzostwa Polski?

    OdpowiedzUsuń

Blog działa na zasadzie non-profit. Komentarze nie mogą zawierać kryptoreklamy, w tym linków odsyłających do stron internetowych, czy też podmiotów proponujących jakiekolwiek usługi, czy też sprzedaż jakichkolwiek towarów. Z uwagi na częste ignorowanie powyższego zakazu, ewentualne umieszczenie zakazanych treści wiąże się z jednoczesną zgodą na ponoszenie opłaty w kwocie 99 zł za każdy dzień istnienia takich treści w komentarzach.